O Rolling Luggage

Jesteśmy eksperami w kwestii wyboru i oferowania naszym Klientom najlepszego bagażu i marek bagażowych z całego świata, od doskonale znanych producentów walizek jak Samsonite i Tumi, po marki typu Lipault i American Tourister.

Historia marki Rolling Luggage rozpoczęła się w 1995 roku, od otwarcia pierwszego sklepu na Terminalu 1 lotniska Heathrow Airport. Od tego czasu jesteśmy obecni również na jego pozostałych terminalach, jak i na innych lotniskach, takich jak Gatwick, Stansted czy Manchester. Mamy ponad 20 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Niemczech, Hong Kongu, Macau i Australii.

Pracujemy w licznych biurach na całym świecie, z największym z nich usytuowanym w Stockley Park, tuż pod lotniskiem Heathrow.

POLITYKA CENOWA LOTNISK UK

Rolling Luggage działa w ramach polityki cenowej VAT (wolnej od podatku) obowiazującej we wszystkich naszych sklepach lotniskowych (sklepach na terenie dostępnym po przejściu kontroli bezpieczeństwa), co oznacza, że nasze ceny są o 1/6 niższe, niż ceny poza lotniskiem, bez względu na to, czy podróżujesz w ramach EU czy poza nią.*

*Zgodnie z polityką naszej firmy każdy klient musi okazać kartę pokładową w momencie zakupu. Sprzedaż towarów klientom spoza Unii Europejskiej daje nam dodatkowy zysk z VAT (rząd nie pobiera od nas podatku VAT od tej sprzedaży), ale wykorzystujemy go, aby obniżać ceny naszych produktów dla wszystkich klientów, niezależnie od tego dokąd podróżują.