BEZPŁATNA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 430 ZŁ | DARMOWY ZWROT | BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ
Top

Czy mogę zabrać mój bagaż jako podręczny do samolotu?

Wybierz swoją linię i zobacz listę pasujących
do niej walizek Rolling Luggage.

Zwróć uwagę, że to narzędzie ma jedynie charakter przewodnika,
a wymiary dotyczące bagażu podręcznego dla danych linii mogą ulegać zmianom.

Znajdź swoją idealną walizkę na bagaż podręczny

Różnie linie lotnicze posiadają różne wymogi odnośnie wymiarów i wagi bagażu podręcznego. Niektóre doliczają dodatkowe opłaty jeśli jest on za duży, lub za ciężki, a czasem nawet możesz być zmuszony nadać bagaż jako rejestrowany. Jeśli wszystko to wydaje się być dla Ciebie problematyczne, nie martw się! Rolling Luggage oferuje rozwiązania, które pozwolą Ci dokonać właściwego wyboru, by Twoja podróż przebiegła tak bezproblemowo jak to możliwe.

Zwróć uwagę na to jakimi liniami lotniczymi latasz najczęściej i sprawdź ich wymogi odnośnie bagażu podręcznego poniżej (długość x szerokość x głębokość). Niektóre linie lotnicze współdzielą te wymogi. Nie zapomnij zmieścić się w limicie wagowym, ponieważ niektóre linie lotnicze wymagają ważenia bagażu podręcznego przed wejściem na pokład.

Rolling Luggage udostępnia różne opcje, w zależności od linii lotniczej, więc na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Prosimy pamiętać: Dokładamy wszelkich starań by publikowane dane były aktualne; doradzamy jednak osobiste sprawdzenie tych informacji u przewoźnika, jako że wymiary bagażu podręcznego podlegają zmianom.

Sprawdź wymiary bagażu podręcznego według przewoźnika

Product dimensions

* Przedstawione wymiary ilustrują zewnętrzne wymiary w centymetrach, wliczając uchwyty, kółka, spodnie szyny ślizgowe, boczne kieszenie i inne zewnętrzne elementy. Granica błędu badań prowadzonych w laboratoriach testowych Rolling Luggage wynosi do 1.5cm i do 5% wagi.

10% off